Důležitá informace

Vážení klienti,

od 1.8.2015 přerušujeme provoz zubní ordinace z důvodu odchodu paní doktorky na mateřskou dovolenou.

Paní doktorku bude zastupovat MUDr. Braunová Michaela, Pod kulturním domem 932/1, Praha 5, mobil: +420 737 707 786, email: braundent@gmail.com, web: www.braun-dent.cz nebo MUDr. Andrašovičová Miroslava, AM Dent Praha s.r.o., Uzbecká 1412/2, Praha 10 - Vršovice, mobil: +420 732 119 870, web: www.amdent.cz

Pokud si přejete zaslat výpis z Vaší zdravotní dokumentace nebo RTG, prosím zažádejte o ní na balazova@schwarzdent.cz

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

MUDr. Linda Balážová

Bělení zubů

Zoom je vysoce profesionální a propracovaný patentovaný systém bělení zubů. V současné době je v nabídce již třetí generace tohoto systému – ZooM Advanced Power. Patent je založen na unikátním složení bělícího gelu, který obsahuje pouze 6% H2O2 (peroxid vodíku) a je navíc obohacen o železité ionty Fe2+. Tyto železité ionty díky UV světlu z bělící lampy Zoom Advance Power napomáhají rozkladu H2O2 na OH- radikály, které způsobují chemickou přeměnu dvojité uhlíkové vazby na jednoduchou a tím tedy změnu odstínu zubů. Konkurenční systémy pro bělení zubů používají koncentrace 35% až 38% H2O2, což má za následek vysokou míru citlivosti zubů, často již během procedury, a to až po dobu 48 hodin.

Zoom je nejbezpečnější a nejúčinnější systém bělení zubů dostupný na trhu. Citlivost zubů u pacientů je jen ojedinělá, ze zkušenosti u 1 z 10-15 pacientů. Proces bělení trvá 3 x 15 minut s výsledkem vybělení zubů až o 6-8 odstínů v závislosti na počínajícím odstínu.

Podmínkou pro bělení zubů v Praze je zdravý chrup bez kazů a zánětu dásně. Přítomnost výplní nebo korunek není překážkou. Trvanlivost výsledku závisí na výchozí barvě a na dodržování zásad, o kterých Vás budeme informovat.

Objednejte se ihned