Důležitá informace

Vážení klienti,

od 1.4.2018 se MUDr. Linda Balážová postupně vrací z mateřské dovolené a stane se součástí týmu zubních lékařů v Zubním centru MUDr. Jakuba Smrčka. Najdete jí na nové adrese: Poděbradská 489/116, Praha 9- Hloubětín.

Objednávat se můžete telefonicky na čísle 775 648 125, nebo on-line na www.zuby-smrcek.cz, nebo mailem na balazova@schwarzdent.cz.

Těšíme se na Vás.
MUDr. Linda Balážová

Bělení zubů

Zoom je vysoce profesionální a propracovaný patentovaný systém bělení zubů. V současné době je v nabídce již třetí generace tohoto systému – ZooM Advanced Power. Patent je založen na unikátním složení bělícího gelu, který obsahuje pouze 6% H2O2 (peroxid vodíku) a je navíc obohacen o železité ionty Fe2+. Tyto železité ionty díky UV světlu z bělící lampy Zoom Advance Power napomáhají rozkladu H2O2 na OH- radikály, které způsobují chemickou přeměnu dvojité uhlíkové vazby na jednoduchou a tím tedy změnu odstínu zubů. Konkurenční systémy pro bělení zubů používají koncentrace 35% až 38% H2O2, což má za následek vysokou míru citlivosti zubů, často již během procedury, a to až po dobu 48 hodin.

Zoom je nejbezpečnější a nejúčinnější systém bělení zubů dostupný na trhu. Citlivost zubů u pacientů je jen ojedinělá, ze zkušenosti u 1 z 10-15 pacientů. Proces bělení trvá 3 x 15 minut s výsledkem vybělení zubů až o 6-8 odstínů v závislosti na počínajícím odstínu.

Podmínkou pro bělení zubů v Praze je zdravý chrup bez kazů a zánětu dásně. Přítomnost výplní nebo korunek není překážkou. Trvanlivost výsledku závisí na výchozí barvě a na dodržování zásad, o kterých Vás budeme informovat.

Objednejte se ihned