Důležitá informace

Vážení klienti,

od 1.4.2018 se MUDr. Linda Balážová postupně vrací z mateřské dovolené a stane se součástí týmu zubních lékařů v Zubním centru MUDr. Jakuba Smrčka. Najdete jí na nové adrese: Poděbradská 489/116, Praha 9- Hloubětín.

Objednávat se můžete telefonicky na čísle 775 648 125, nebo on-line na www.zuby-smrcek.cz, nebo mailem na balazova@schwarzdent.cz.

Těšíme se na Vás.
MUDr. Linda Balážová

Partneři

Život s dietou.cz - pomocník ve světě potravinových diet

Internetový magazín, který vám denně přináší recepty, články a informace z oblasti potravinových diet, omezení a alergií. Cílem projektu Život sdietou.cz je ulehčit život všem z nás, kteří trpí jakoukoli formou onemocnění, co má za následek nutnost dodržovat speciální dietní režim.

 

Internetový prodej pomůcek pro dentální hygienu www.cistyzub.cz nabízí k nákupu zboží ze široké nabídky pomůcek pro zubní péči za přijatelné ceny spolu se stručnými ukázkami, jak tyto pomůcky používat.

 

 

Klinika plastické chirurgie INTER CLINIC Praha - Radotín nabízí celou škálu zákroků plastické chirurgie, a to včetně transplantace vlasů a zákroků chirurgie ruky.

 

Čistě přírodní bylinné výrobky České firmy OKG s.r.o. , jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Podporují Vaše zdraví zcela přirozeným působením na Váš organismus. Pomohu Vám vybrat nejvhodnější produkt pro Vaše zdraví. Vaše spokojenost s našimi produkty je náš cíl.

Nabízíme kromě běžného sortimentu dostupného v lékárně produkty zdravé výživy, čaje, koření, pochutiny i v bio kvalitě, čaje a bylinné směsi Oro Verde (z jihoamerické přírody) a veterinární přípravky. Navíc každé pondělí výživové poradenství a měření tlaku, cholesterolu a glykémie. Více na webových stránkách www.lekarnatesnov.cz.Těšíme se na Vás v lékárně Těšnov, Praha 1.

Ryze česká společnost KRATEGUS spol. s.r.o. se specializuje na provozování lékáren na celém území České Republiky. Ve svým pobočkám v Rýmařově, Hlučíně, Vrbnu pod Pradědem a Opavě poskytují svým zákazníkům kvalitní lékárenskou péči a komplexní farmaceutické služby nejvyšší kvality. Využít můžete také jedinečnou nabídku telefonického poradenství v oblasti léků a potravních doplňků.

Beauty Clinic je profesionální estetické centrum v Brně. Specializujeme se na neinvazivní metody hubnutí, omlazující, relaxační a kosmetické služby. Poskytujeme ošetření: bezbolestná liposukce, omlazení pleti, odstranění celulitidy, kryolipolýza, epilace, prodlužování řas, lymfodrenáž, tělové zábaly, odstranění akné, péče o pleť a další zkrášlující péči.

Naše lékárna Vám nabízí širokou škálu lékárenského zboží, ať už jde o léky na lékařský předpis, léky volně prodejné, dermokosmetiku, či různé doplňky stravy. Součástí našeho širokého sortimentu je i zdravotní obuv. Každý měsíc máme pro Vás připravenou také akční nabídku.

Výhody a nevýhody zubních implantátů. Vše o zubních implantátech se dočtete na portálu Nechcikazy.cz