Důležitá informace

Vážení klienti,

od 1.4.2018 se MUDr. Linda Balážová postupně vrací z mateřské dovolené a stane se součástí týmu zubních lékařů v Zubním centru MUDr. Jakuba Smrčka. Najdete jí na nové adrese: Poděbradská 489/116, Praha 9- Hloubětín.

Objednávat se můžete telefonicky na čísle 775 648 125, nebo on-line na www.zuby-smrcek.cz, nebo mailem na balazova@schwarzdent.cz.

Těšíme se na Vás.
MUDr. Linda Balážová

Technické vybavení zubní ordinace

stomatologická souprava A-DECNejmodernější stomatologická souprava, A-DEC

Souprava byla navržena na základě zkušeností zubních lékařů a tak nechybí nic, co je třeba pro kvalifikovanou práci.

Keramické plivátko lze natočit směrem k pacientovi pro jeho plný komfort.

Teleskopické asistentské rameno je vybaveno odsliňovačkou a velkou chirurgickou savkou pro dokonalé vytvoření pracovního pole. Ergonomicky je umístěný i ruční ovládací panel, pomocí nějž lze ovládat křeslo a funkce plivátka.

Kvalitnímu ošetření napomáhá i výkonné osvětlení nastavitelné ve třech osách pohybu.

GENDEXDigitální RTG přístroj, GENDEX

Díky moderní elektronice a přísnému testování nabízí tento přístroj maximální spolehlivost, kratší doby osvícení a tím i nižší zatížení pro pacienta a to vše při maximální kvalitě obrazu. Jedinečné ohnisko dovoluje zřetelně ostřejší snímky než u ostatních intraorálních rentgenových systémů. Nejmodernější technologie dodává konstantní výsledky při krátkých dobách osvícení s maximálním rozlišením obrazu.

apexlokátor RAYPEX pro vizualizaci zubních kanálkůApex lokátor, RAYPEX

K současné endodoncii (ošetření zubních kanálku) neodmyslitelně patří moderní a kvalitní přístrojové vybavení. Jedním z přístrojů, bez kterého se v naší ambulanci neobejdeme, je apexlokátor. Používame moderní přístroj RAYPEX, který nabízi jedinečnou projekci ve velkém obraze s vizualizací apikálního zúžení a reálným zobrazením pohybu kořenového nástroje podél celého kořenového kanálku.

RECIPROC pro strojovou endodonciiStrojová endodoncie, RECIPROC

Strojové opracování se s výhodou používá zvláště u tenkých a výrazně zahnutých kořenových kanálků, které jsou jen obtížně prostupné nebo zcela neprostupné pro ruční kořenové nástroje. Pro tyhle výkony používáme nejmodernější přístroj RECIPROC, který spolu s ruční technikou nám zaručí požadovanou přesnost endodontického ošetření.

plnění zubních kanálků BEEFIllPřístroj na plnění zubních kanálku, BEEFIll

Nejnovější přístroj na plnění kořenových kanálků. Kanálek je zaplněn ve dvou fázích. V první je zaplněn hrot kořene tzv. metodou vertikální kondenzace. V druhé fázi je kanálek zaplněn teplou gutaperčou která zajistí rovnoměrné zaplnění a dokonalé utěsnění kořenového kanálku. Výhodou této metody je možnost optimálního zaplnění a nízké riziko následných komplikací. To vše je předpokladem pro následné a dlouhodobé využití ošetřeného zubu.

nástroj na pískování zubů AIRFLOWPískovaní zubu, AIRFLOW

Jde o mechanický princip založený na velmi jemném pískování a leštění zubů. Pískování odstraňuje pomocí mikročástic jedlé sody nebo glycinu, hnaných proudem vzduchu a vody usazeniny z povrchových částí zubu. Hlavní výhodou AIRFLOW je, že odstraníme pigmentace i z mezizubních prostor, které nejsou běžným způsobem ošetření dostupné.

 

Philips ZoomOrdinační bělení Philips Zoom

Speciální technologie světla Philips ZOOM emituje o 100 % vyšší intenzitu světla než nejbližší konkurenční lampa pro profesionální bělení (srovnání se systémem Beyond™ Polus.®), aniž by měla nižší bezpečnost.
Klinické studie potvrzují zvýšení účinku vybělení až o 40% oproti metodám, které nepoužívají žádnou bělící lampu.


Seznamte se také s hygienickými standardy naší zubní ordinace Praha - Smíchov.